Agenda van muziekcafé Scooter’S Leeuwarden Wed, 14 Nov 2018 11:43:29 +0000 http://www.cafescooters.com/nl/agenda Pub Quiz Night http://www.cafescooters.com/nl/agenda/1058/pub---quiz-night <p>Pub Quiz Night</p> Tue, 13 Nov 2018 23:00:00 +0000 The Karaoke Show http://www.cafescooters.com/nl/agenda/1020/the-karaoke-show <p>The Karaoke Show</p> Wed, 14 Nov 2018 23:00:00 +0000 VMB : ilanois plays covers http://www.cafescooters.com/nl/agenda/1217/vmb--ilanois-plays-covers <h1 id="seo_h1_tag" style="color: #1d2129; font-size: 20px; font-weight: normal; margin: 0px 12px 0px 0px; padding: 0px; line-height: 28px; font-family: Helvetica, Arial, sans-serif;">VMB : ilanois plays covers</h1> Thu, 15 Nov 2018 23:00:00 +0000 TimbeR, Blood On Blood & del Toros http://www.cafescooters.com/nl/agenda/1212/timber--blood-on-blood-en-del-toros <p>TimbeR,&nbsp; Blood On Blood &amp; del Toros</p> Thu, 15 Nov 2018 23:00:00 +0000 Whatsaname http://www.cafescooters.com/nl/agenda/1213/whatsaname <p><a style="cursor: pointer; font-family: Helvetica, Arial, sans-serif; font-size: 20px; background-color: #e9ebee;" href="https://www.facebook.com/whatsaname.coverband/"><span style="font-family: inherit;">Whatsaname</span></a></p> Fri, 16 Nov 2018 23:00:00 +0000 Besloten feest geen jamsessie http://www.cafescooters.com/nl/agenda/1218/besloten-feest-geen-jamsessie <p>Besloten feest geen jamsessie</p> Mon, 19 Nov 2018 23:00:00 +0000 Pub Quiz Night http://www.cafescooters.com/nl/agenda/609/pub-quiz-night <p>Pub&nbsp;Quiz Night&nbsp;</p> Tue, 20 Nov 2018 23:00:00 +0000 Karaoke Show http://www.cafescooters.com/nl/agenda/1158/karaoke-show <p>&nbsp;Karaoke Show&nbsp;</p> Wed, 21 Nov 2018 23:00:00 +0000 The Junebugs (USA http://www.cafescooters.com/nl/agenda/1209/the-junebugs-usa <p><span style="color: #afafaf; font-family: Georgia, &quot;Times New Roman&quot;, Times, serif; font-size: 12px; background-color: #000000;">The Junebugs (USA</span></p> Thu, 22 Nov 2018 23:00:00 +0000 TheMent http://www.cafescooters.com/nl/agenda/1214/thement <p>TheMent&nbsp;</p> Fri, 23 Nov 2018 23:00:00 +0000 Jamsessie http://www.cafescooters.com/nl/agenda/1099/jamsessie <h1 style="margin: 0px 0px 15px; font-size: 26px; line-height: 30px; font-style: italic; color: #ffffff; text-align: center; font-family: Georgia, &quot;Times New Roman&quot;, Times, serif; background-color: #000000;">&nbsp;Jamsessie&nbsp;</h1> Mon, 26 Nov 2018 23:00:00 +0000 Pub Quiz Night http://www.cafescooters.com/nl/agenda/1056/pub---quiz-night <p>Pub&nbsp;&nbsp; Quiz Night</p> Tue, 27 Nov 2018 23:00:00 +0000 Karaoke Show http://www.cafescooters.com/nl/agenda/1163/karaoke-show <p>Karaoke Show&nbsp;</p> Wed, 28 Nov 2018 23:00:00 +0000 10.000 Volt Blues Band http://www.cafescooters.com/nl/agenda/1219/10000-volt-blues-band <p>10.000 Volt Blues Band</p> Thu, 29 Nov 2018 23:00:00 +0000 JPR Strinxband http://www.cafescooters.com/nl/agenda/1220/jpr-strinxband <h1 id="seo_h1_tag" style="color: #1d2129; font-size: 20px; font-weight: normal; margin: 0px 12px 0px 0px; padding: 0px; line-height: 28px; font-family: Helvetica, Arial, sans-serif;">JPR Strinxband</h1> Fri, 30 Nov 2018 23:00:00 +0000 Jamsessie http://www.cafescooters.com/nl/agenda/1096/jamsessie <p>Jamsessie</p> Mon, 03 Dec 2018 23:00:00 +0000 PUB QUIZ NIGHT http://www.cafescooters.com/nl/agenda/786/pub-quiz-night <p><strong>PUB &nbsp;QUIZ NIGHT&nbsp;&nbsp;</strong>&nbsp;</p> <p>&nbsp;</p> Tue, 04 Dec 2018 23:00:00 +0000 The Karaoke Show http://www.cafescooters.com/nl/agenda/796/the-karaoke-show <p>the &nbsp;Karaoke Show</p> Wed, 05 Dec 2018 23:00:00 +0000 3voor12 clubavond met Sweetgodanimals, Lester Blackfield en The Wabe http://www.cafescooters.com/nl/agenda/1222/3voor12-clubavond-met-sweetgodanimals--lester-blackfield-en-the-wabe <p>3voor12 clubavond met Sweetgodanimals,&nbsp; Lester Blackfield en The Wabe</p> Thu, 06 Dec 2018 23:00:00 +0000 Sanne de Band http://www.cafescooters.com/nl/agenda/1108/sanne-de-band <p>Sanne de Band&nbsp;</p> Fri, 07 Dec 2018 23:00:00 +0000 Jamsessie http://www.cafescooters.com/nl/agenda/1110/jamsessie <p>Jamsessie</p> Mon, 10 Dec 2018 23:00:00 +0000 Pub Quiz Night http://www.cafescooters.com/nl/agenda/1057/pub---quiz-night <p>Pub Quiz Night</p> Tue, 11 Dec 2018 23:00:00 +0000 The Karaoke Show http://www.cafescooters.com/nl/agenda/1060/the-karaoke-show <p>The Karaoke Show&nbsp;</p> Wed, 12 Dec 2018 23:00:00 +0000 Funk Soul Brothers ( Nando) http://www.cafescooters.com/nl/agenda/1151/funk-soul-brothers--nando <p>Funk Soul Brothers ( Nando)</p> Fri, 14 Dec 2018 23:00:00 +0000 Jamsessie http://www.cafescooters.com/nl/agenda/974/jamsessie <p>&nbsp;Jamsessie</p> Mon, 17 Dec 2018 23:00:00 +0000 Pub Quiz Night http://www.cafescooters.com/nl/agenda/636/pub---quiz-night <p>Pub &nbsp;Quiz Night</p> Tue, 18 Dec 2018 23:00:00 +0000 The Karaoke Show http://www.cafescooters.com/nl/agenda/745/the-karaoke-show <p>The &nbsp;Karaoke Show</p> Wed, 19 Dec 2018 23:00:00 +0000 Van Harte http://www.cafescooters.com/nl/agenda/991/van-harte <p>&nbsp;Van Harte</p> Thu, 20 Dec 2018 23:00:00 +0000 Kerst borrel Karaoke Show http://www.cafescooters.com/nl/agenda/1155/kerst-borrel-karaoke-show <p>Kerst borrel Karaoke Show</p> Sun, 23 Dec 2018 23:00:00 +0000 1e kerst gesloten !!! http://www.cafescooters.com/nl/agenda/771/1e-kerst-gesloten- <p>1e kerst dag gesloten !!!</p> Mon, 24 Dec 2018 23:00:00 +0000 The Karaoke Show http://www.cafescooters.com/nl/agenda/617/the-karaoke-show <p>the Karaoke Show</p> Wed, 26 Dec 2018 23:00:00 +0000 Raw Medicine (Wild Romance. Vitesse,Paris Dandies ) http://www.cafescooters.com/nl/agenda/1169/raw-medicine-wild-romance-vitesseparis-dandies- <p>Raw Medicine (Wild Romance. Vitesse,Paris Dandies )</p> Thu, 07 Feb 2019 23:00:00 +0000 Koningsdag met Chicago Mike (U.S.A.) http://www.cafescooters.com/nl/agenda/844/koningsdag-met-chicago-mike-usa <p>Koningsdag met Chicago Mike (U.S.A.)</p> Fri, 26 Apr 2019 22:00:00 +0000 SINNERS & SAINTS (USA) http://www.cafescooters.com/nl/agenda/1179/sinners-en-saints-usa <p><span style="background-color: transparent; box-sizing: border-box; color: #726b60; font-family: Lora, Georgia, serif; font-size: 17.93px; font-variant-numeric: normal; font-variant-east-asian: normal; font-weight: 700;">SINNERS &amp; SAINTS (USA)</span></p> Thu, 04 Jul 2019 22:00:00 +0000