Agenda van muziekcafĂ© Scooter’S Leeuwarden Tue, 23 Jan 2018 05:57:45 +0000 http://www.cafescooters.com/nl/agenda Tuesday Night Music Club: Jamsessie http://www.cafescooters.com/nl/agenda/974/tuesday-night-music-club-jamsessie <p>Tuesday Night Music Club: Jamsessie</p> Mon, 22 Jan 2018 23:00:00 +0000 Pub Quiz Night http://www.cafescooters.com/nl/agenda/625/pub--quiz-night <p>Pub Quiz Night</p> Tue, 23 Jan 2018 23:00:00 +0000 The Karaoke Show http://www.cafescooters.com/nl/agenda/745/the-karaoke-show <p>The &nbsp;Karaoke Show</p> Wed, 24 Jan 2018 23:00:00 +0000 '’THE BLUESPARTY” OPEN BLUES SESSIE http://www.cafescooters.com/nl/agenda/957/the-bluesparty-open-blues-sessie <p>&nbsp;</p> <div> <div><strong>'&rsquo;THE BLUESPARTY&rdquo; OPEN BLUES SESSIE&nbsp;</strong></div> </div> <p>&nbsp;</p> <p>&nbsp;</p> Thu, 25 Jan 2018 23:00:00 +0000 Las Bandidas http://www.cafescooters.com/nl/agenda/1153/las-bandidas <p><a id="js_gi" style="color: #365899; cursor: pointer; font-weight: bold; font-family: Helvetica, Arial, sans-serif; font-size: 14px;" href="https://www.facebook.com/lasbandidas.nl/">Las Bandidas</a></p> Fri, 26 Jan 2018 23:00:00 +0000 Geen jamsessie maar besloten karaoke avond intro Hotel school http://www.cafescooters.com/nl/agenda/1112/geen-jamsessie-maar-besloten-karaoke-avond-intro-hotel-school <p>Geen jamsessie maar besloten karaoke avond intro Hotel school</p> Mon, 29 Jan 2018 23:00:00 +0000 Pub Quiz Night http://www.cafescooters.com/nl/agenda/1058/pub---quiz-night <p>Pub Quiz Night</p> Tue, 30 Jan 2018 23:00:00 +0000 The Karaoke Show; http://www.cafescooters.com/nl/agenda/729/the-karaoke-show <p>&nbsp;The Karaoke Show</p> Wed, 31 Jan 2018 23:00:00 +0000 de Steven Lont Sessie http://www.cafescooters.com/nl/agenda/1048/de-steven-lont-sessie <p>De &nbsp;Steven Lont Sessie&nbsp;</p> Thu, 01 Feb 2018 23:00:00 +0000 Di Quapo http://www.cafescooters.com/nl/agenda/751/di--quapo <p>Di&nbsp; Quapo</p> Fri, 02 Feb 2018 23:00:00 +0000 International Quiz Night http://www.cafescooters.com/nl/agenda/1152/international-quiz-night <h1 id="seo_h1_tag" style="color: #1d2129; font-size: 20px; margin: 0px 12px 0px 0px; padding: 0px; font-weight: normal; line-height: 28px; font-family: Helvetica, Arial, sans-serif;">International Quiz Night</h1> Sun, 04 Feb 2018 23:00:00 +0000 Pub Quiz Night http://www.cafescooters.com/nl/agenda/609/pub-quiz-night <p>Pub&nbsp;Quiz Night&nbsp;</p> Tue, 06 Feb 2018 23:00:00 +0000 The Karaoke Show http://www.cafescooters.com/nl/agenda/617/the-karaoke-show <p>the Karaoke Show</p> Wed, 07 Feb 2018 23:00:00 +0000 14 jaar ScooterS met Overinflated http://www.cafescooters.com/nl/agenda/711/14-jaar-scooters-met-overinflated <p>14 jaar ScooterS met Overinflated</p> Fri, 09 Feb 2018 23:00:00 +0000 Kleine Prijs van Friesland http://www.cafescooters.com/nl/agenda/1041/kleine-prijs-van-friesland <p>Kleine Prijs van Friesland</p> Thu, 15 Feb 2018 23:00:00 +0000 Moonshark http://www.cafescooters.com/nl/agenda/1042/moonshark <p>Moonshark</p> Fri, 16 Feb 2018 23:00:00 +0000 The Beat Girls (Japan) http://www.cafescooters.com/nl/agenda/1154/the-beat-girls-japan <p>The Beat Girls (Japan)&nbsp;</p> Thu, 01 Mar 2018 23:00:00 +0000 The Green Monkeys (Finalist Clash finale Paradiso 8 juli) http://www.cafescooters.com/nl/agenda/1133/the-green-monkeys-finalist-clash-finale-paradiso-8-juli <p><a style="color: #1d2129; cursor: pointer; font-family: Helvetica, Arial, sans-serif; font-size: 24px; line-height: 26px; vertical-align: middle; word-wrap: normal; background-color: #e9ebee;" href="https://www.facebook.com/GreenMonkeysBand/?ref=page_internal">The Green Monkeys</a>&nbsp;</p> Fri, 02 Mar 2018 23:00:00 +0000 Stremm http://www.cafescooters.com/nl/agenda/1167/stremm <p>Stremm&nbsp;</p> Thu, 15 Mar 2018 23:00:00 +0000 Bad Mood http://www.cafescooters.com/nl/agenda/1168/bad-mood <p>bad Mood</p> Fri, 16 Mar 2018 23:00:00 +0000 Smûk http://www.cafescooters.com/nl/agenda/1128/smuk <p>Sm&ucirc;k&nbsp;</p> Fri, 30 Mar 2018 22:00:00 +0000 Oranje Koningsnacht Karaoke show http://www.cafescooters.com/nl/agenda/747/oranje-koningsnacht-karaoke-show <p>Oranje Koningsnacht Karaoke Show</p> Wed, 25 Apr 2018 22:00:00 +0000 Koningsdag met Chicago Mike (U.S.A.) http://www.cafescooters.com/nl/agenda/844/koningsdag-met-chicago-mike-usa <p>Koningsdag met Chicago Mike (U.S.A.)</p> Thu, 26 Apr 2018 22:00:00 +0000 BATTLEHOOCH (USA) http://www.cafescooters.com/nl/agenda/1118/battlehooch-usa <p><strong>BATTLEHOOCH (USA)</strong></p> Thu, 17 May 2018 22:00:00 +0000