Agenda van muziekcafĂ© Scooter’S Leeuwarden Fri, 20 Jul 2018 02:56:35 +0000 http://www.cafescooters.com/nl/agenda Zomer jamsessie met Aafke en Sietse http://www.cafescooters.com/nl/agenda/1201/zomer-jamsessie-met-aafke-en-sietse <h1 id="seo_h1_tag" style="color: #1d2129; font-size: 20px; font-weight: normal; margin: 0px 12px 0px 0px; padding: 0px; line-height: 28px; font-family: Helvetica, Arial, sans-serif;">Zomer jamsessie met Aafke en Sietse</h1> Thu, 19 Jul 2018 22:00:00 +0000 Kek http://www.cafescooters.com/nl/agenda/903/kek <p>Kek</p> Fri, 20 Jul 2018 22:00:00 +0000 Pub Quiz Night http://www.cafescooters.com/nl/agenda/609/pub-quiz-night <p>Pub&nbsp;Quiz Night&nbsp;</p> Tue, 24 Jul 2018 22:00:00 +0000 The Karaoke Show http://www.cafescooters.com/nl/agenda/796/the-karaoke-show <p>the &nbsp;Karaoke Show</p> Wed, 25 Jul 2018 22:00:00 +0000 Zomer Jamsessie met Marieke Meijer. http://www.cafescooters.com/nl/agenda/1202/zomer-jamsessie-met-marieke-meijer <h1 id="seo_h1_tag" style="color: #1d2129; font-size: 20px; font-weight: normal; margin: 0px 12px 0px 0px; padding: 0px; line-height: 28px; font-family: Helvetica, Arial, sans-serif;">Zomer jamsessie met Marieke</h1> Thu, 26 Jul 2018 22:00:00 +0000 Sookie Sookie Funk-a-Soul http://www.cafescooters.com/nl/agenda/1156/sookie-sookie-funkasoul <p><a id="js_8wd" style="color: #365899; cursor: pointer; text-decoration-line: none; font-weight: bold; font-family: Helvetica, Arial, sans-serif; font-size: 14px;" href="https://www.facebook.com/Sookiefunk/">Sookie Sookie Funk-a-Soul</a></p> Fri, 27 Jul 2018 22:00:00 +0000 Pub Quiz Night http://www.cafescooters.com/nl/agenda/1056/pub---quiz-night <p>Pub&nbsp;&nbsp; Quiz Night</p> Tue, 31 Jul 2018 22:00:00 +0000 The Karaoke Show http://www.cafescooters.com/nl/agenda/1060/the-karaoke-show <p>The Karaoke Show&nbsp;</p> Wed, 01 Aug 2018 22:00:00 +0000 Zomer Jamsessie met Nathaniel http://www.cafescooters.com/nl/agenda/1203/zomer-jamsessie-met-nathaniel <h1 id="seo_h1_tag" style="color: #1d2129; font-size: 20px; font-weight: normal; margin: 0px 12px 0px 0px; padding: 0px; line-height: 28px; font-family: Helvetica, Arial, sans-serif;">Zomer Jamsessie met Nathaniel</h1> Thu, 02 Aug 2018 22:00:00 +0000 PUB QUIZ NIGHT http://www.cafescooters.com/nl/agenda/786/pub-quiz-night <p><strong>PUB &nbsp;QUIZ NIGHT&nbsp;&nbsp;</strong>&nbsp;</p> <p>&nbsp;</p> Tue, 07 Aug 2018 22:00:00 +0000 The Karaoke Show http://www.cafescooters.com/nl/agenda/745/the-karaoke-show <p>The &nbsp;Karaoke Show</p> Wed, 08 Aug 2018 22:00:00 +0000 Zomer Jamsessie http://www.cafescooters.com/nl/agenda/1014/zomer-jamsessie <p>Zomer Jamsessie&nbsp;</p> Thu, 09 Aug 2018 22:00:00 +0000 The BreezeR Friends with benefits All Star Band http://www.cafescooters.com/nl/agenda/1196/the-breezer-friends-with-benefits-all-star-band <h1 id="seo_h1_tag" style="color: #1d2129; font-size: 20px; font-weight: normal; margin: 0px 12px 0px 0px; padding: 0px; line-height: 28px; font-family: Helvetica, Arial, sans-serif;">The BreezeR Friends with benefits All Star Band</h1> Fri, 10 Aug 2018 22:00:00 +0000 Pub Quiz Night http://www.cafescooters.com/nl/agenda/1057/pub---quiz-night <p>Pub Quiz Night</p> Tue, 14 Aug 2018 22:00:00 +0000 The Karaoke Show; http://www.cafescooters.com/nl/agenda/729/the-karaoke-show <p>&nbsp;The Karaoke Show</p> Wed, 15 Aug 2018 22:00:00 +0000 Zomer Jamsessie http://www.cafescooters.com/nl/agenda/1000/zomer-jamsessie <p>Zomer Jamsessie</p> <p>&nbsp;</p> Thu, 16 Aug 2018 22:00:00 +0000 ONCE, http://www.cafescooters.com/nl/agenda/782/once <p>ONCE&nbsp;</p> Fri, 17 Aug 2018 22:00:00 +0000 Pub Quiz Night http://www.cafescooters.com/nl/agenda/636/pub---quiz-night <p>Pub &nbsp;Quiz Night</p> Tue, 21 Aug 2018 22:00:00 +0000 The Karaoke Show; http://www.cafescooters.com/nl/agenda/918/the-karaoke-show <p>The Karaoke Show:</p> Wed, 22 Aug 2018 22:00:00 +0000 Zomer Jamsessie http://www.cafescooters.com/nl/agenda/1200/zomer-jamsessie <p>Zomer jamsessie&nbsp;&nbsp;</p> Thu, 23 Aug 2018 22:00:00 +0000 De Pasted Copies http://www.cafescooters.com/nl/agenda/1199/de-pasted-copies <p>De Pasted Copies</p> Fri, 24 Aug 2018 22:00:00 +0000 Introductie week Nieuwe Studenten Karaoke Show http://www.cafescooters.com/nl/agenda/871/introductie-week-nieuwe-studenten-karaoke-show <p>Introductie week Nieuwe Studenten Karaoke Show</p> Sun, 26 Aug 2018 22:00:00 +0000 Introductie week Nieuwe Studenten Karaoke http://www.cafescooters.com/nl/agenda/872/introductie-week-nieuwe-studenten-karaoke <p>Introductie week Nieuwe Studenten Karaoke</p> Mon, 27 Aug 2018 22:00:00 +0000 Geen quiz deze avond, ivm Studie Start Week Karaoke http://www.cafescooters.com/nl/agenda/690/geen-quiz-deze-avond-ivm-studie-start-week-karaoke <p>Geen quiz deze avond i.v.m. Studie Start Week Karaoke</p> Tue, 28 Aug 2018 22:00:00 +0000 The Karaoke Show http://www.cafescooters.com/nl/agenda/617/the-karaoke-show <p>the Karaoke Show</p> Wed, 29 Aug 2018 22:00:00 +0000 Laatste Zomer Jamsessie http://www.cafescooters.com/nl/agenda/1006/laatste-zomer-jamsessie <p>Laatste Zomer Jamsessie&nbsp;</p> Thu, 30 Aug 2018 22:00:00 +0000 Tuesday Night Music Club - Jamsessie met Black Market III (USA) http://www.cafescooters.com/nl/agenda/1098/tuesday-night-music-club---jamsessie-met-black-market-iii-usa <p>Tuesday Night Music Club -&nbsp; Jamsessie met Black Market III (USA)</p> Mon, 03 Sep 2018 22:00:00 +0000 Pub Quiz Night http://www.cafescooters.com/nl/agenda/723/pub--quiz-night <p>Pub &nbsp;Quiz Night&nbsp;</p> Tue, 04 Sep 2018 22:00:00 +0000 The Karaoke Show http://www.cafescooters.com/nl/agenda/1020/the-karaoke-show <p>The Karaoke Show</p> Wed, 05 Sep 2018 22:00:00 +0000 Tuesday Night Music Club : Jamsessie met Marieke Meijer http://www.cafescooters.com/nl/agenda/1106/tuesday-night-music-club--jamsessie-met-marieke-meijer <p>Tuesday Night Music Club : Jamsessie met Marieke Meijer</p> Mon, 10 Sep 2018 22:00:00 +0000 Pub Quiz Night http://www.cafescooters.com/nl/agenda/625/pub--quiz-night <p>Pub Quiz Night</p> Tue, 11 Sep 2018 22:00:00 +0000 Karaoke Show http://www.cafescooters.com/nl/agenda/1158/karaoke-show <p>&nbsp;Karaoke Show&nbsp;</p> Wed, 12 Sep 2018 22:00:00 +0000 Tuesday Night Music Club : Jamsessie http://www.cafescooters.com/nl/agenda/1099/tuesday-night-music-club--jamsessie <h1 style="margin: 0px 0px 15px; font-size: 26px; line-height: 30px; font-style: italic; color: #ffffff; text-align: center; font-family: Georgia, &quot;Times New Roman&quot;, Times, serif; background-color: #000000;">&nbsp;Tuesday Night Music Club : Jamsessie&nbsp;</h1> Mon, 17 Sep 2018 22:00:00 +0000 Pub Quiz Night http://www.cafescooters.com/nl/agenda/1058/pub---quiz-night <p>Pub Quiz Night</p> Tue, 18 Sep 2018 22:00:00 +0000 Karaoke Show http://www.cafescooters.com/nl/agenda/1163/karaoke-show <p>Karaoke Show&nbsp;</p> Wed, 19 Sep 2018 22:00:00 +0000 Pop Ronde http://www.cafescooters.com/nl/agenda/1174/pop-ronde <p>PopRonde&nbsp;</p> Thu, 20 Sep 2018 22:00:00 +0000 Jamsessie http://www.cafescooters.com/nl/agenda/1177/jamsessie <p>Jamsessie&nbsp;</p> Mon, 24 Sep 2018 22:00:00 +0000 '’The Bluesparty” bluessessie http://www.cafescooters.com/nl/agenda/789/the-bluesparty--bluessessie <p>'&rsquo;The Bluesparty&rdquo;&nbsp; bluessessie</p> Thu, 27 Sep 2018 22:00:00 +0000 HotDamn Funk http://www.cafescooters.com/nl/agenda/1205/hotdamn-funk <p><a style="cursor: pointer; font-family: Helvetica, Arial, sans-serif; font-size: 20px; background-color: #e9ebee;" href="https://www.facebook.com/hotdamnzwolle/"><span style="font-family: inherit;">HotDamn Funk</span></a></p> Fri, 28 Sep 2018 22:00:00 +0000 de 'Helden fan Hjir' http://www.cafescooters.com/nl/agenda/1189/de-helden-fan-hjir <p><span style="color: #4b4f56; font-family: Helvetica, Arial, sans-serif; font-size: 12px; white-space: pre-wrap; background-color: #f1f0f0;">de 'Helden fan Hjir' </span></p> Sat, 29 Sep 2018 22:00:00 +0000 Tuesday Night Music club : Jamsessie http://www.cafescooters.com/nl/agenda/1096/tuesday-night-music-club--jamsessie <p>Tuesday Night Music club : Jamsessie</p> Mon, 01 Oct 2018 22:00:00 +0000 Desperate Blues Girls (Italy) http://www.cafescooters.com/nl/agenda/1175/desperate-blues-girls-italy <p>Desperate Blues Girls (Italy)</p> Thu, 04 Oct 2018 22:00:00 +0000 Jamsessie met Marieke Meijer http://www.cafescooters.com/nl/agenda/1110/jamsessie-met-marieke-meijer <p>Jamsessie met Marieke Meijer</p> Mon, 08 Oct 2018 22:00:00 +0000 Tuesday Night Music Club: Jamsessie http://www.cafescooters.com/nl/agenda/974/tuesday-night-music-club-jamsessie <p>Tuesday Night Music Club: Jamsessie</p> Mon, 15 Oct 2018 22:00:00 +0000 Baghdaddies (UK) http://www.cafescooters.com/nl/agenda/1204/baghdaddies-uk <p>Baghdaddies (UK)&nbsp;</p> Thu, 25 Oct 2018 22:00:00 +0000 Lechery http://www.cafescooters.com/nl/agenda/1010/lechery <p>Lechery</p> Fri, 26 Oct 2018 22:00:00 +0000 Screamin' Rebel Angels (USA) http://www.cafescooters.com/nl/agenda/1197/screamin-rebel-angels-usa <p><a style="cursor: pointer; font-family: Helvetica, Arial, sans-serif; font-size: 20px; background-color: #e9ebee;" href="https://www.facebook.com/screaminrebelangels/">Screamin' Rebel Angels</a>&nbsp;(USA)&nbsp;</p> Thu, 01 Nov 2018 23:00:00 +0000 Koningsdag met Chicago Mike (U.S.A.) http://www.cafescooters.com/nl/agenda/844/koningsdag-met-chicago-mike-usa <p>Koningsdag met Chicago Mike (U.S.A.)</p> Fri, 26 Apr 2019 22:00:00 +0000