Agenda van muziekcafé Scooter’S Leeuwarden Wed, 16 Jan 2019 18:56:37 +0000 http://www.cafescooters.com/nl/agenda PUB QUIZ NIGHT http://www.cafescooters.com/nl/agenda/786/pub-quiz-night <p><strong>PUB &nbsp;QUIZ NIGHT&nbsp;&nbsp;</strong>&nbsp;</p> <p>&nbsp;</p> Tue, 15 Jan 2019 23:00:00 +0000 The Karaoke Show http://www.cafescooters.com/nl/agenda/796/the-karaoke-show <p>the &nbsp;Karaoke Show</p> Wed, 16 Jan 2019 23:00:00 +0000 Voetbal Quiz http://www.cafescooters.com/nl/agenda/1230/voetbal-quiz <p>Voetbal Quiz&nbsp;</p> Thu, 17 Jan 2019 23:00:00 +0000 Ilanois plays covers http://www.cafescooters.com/nl/agenda/1233/ilanois-plays-covers <p>Ilanois plays covers</p> Thu, 17 Jan 2019 23:00:00 +0000 Exposure http://www.cafescooters.com/nl/agenda/1232/exposure <p>Exposure&nbsp;</p> Fri, 18 Jan 2019 23:00:00 +0000 : Jamsessie http://www.cafescooters.com/nl/agenda/1106/-jamsessie <p>Jamsessie&nbsp;</p> Mon, 21 Jan 2019 23:00:00 +0000 Geen jamsessie maar besloten karaoke avond intro Hotel school http://www.cafescooters.com/nl/agenda/1112/geen-jamsessie-maar-besloten-karaoke-avond-intro-hotel-school <p>Geen jamsessie maar besloten karaoke avond intro Hotel school</p> Mon, 28 Jan 2019 23:00:00 +0000 de Steven Lont Sessie- Jamsessie http://www.cafescooters.com/nl/agenda/1048/de-steven-lont-sessie-jamsessie <p>De &nbsp;Steven Lont Sessie - Jamsessie</p> Thu, 31 Jan 2019 23:00:00 +0000 6 Pack http://www.cafescooters.com/nl/agenda/1234/6-pack <p>6Pack</p> Fri, 01 Feb 2019 23:00:00 +0000 Raw Medicine (Wild Romance. Vitesse,Paris Dandies ) http://www.cafescooters.com/nl/agenda/1169/raw-medicine-wild-romance-vitesseparis-dandies- <p>Raw Medicine (Wild Romance. Vitesse,Paris Dandies )</p> Thu, 07 Feb 2019 23:00:00 +0000 The Dread Crew of Oddwood (USA) 15 jaar ScooterS http://www.cafescooters.com/nl/agenda/1226/the-dread-crew-of-oddwood-usa-15-jaar-scooters <h1 id="seo_h1_tag" style="color: #1d2129; font-size: 20px; font-weight: normal; margin: 0px 12px 0px 0px; padding: 0px; line-height: 28px; font-family: Helvetica, Arial, sans-serif;">The Dread Crew of Oddwood (USA) 15 jaar ScooterS</h1> Thu, 14 Feb 2019 23:00:00 +0000 Kleine Prijs van Friesland http://www.cafescooters.com/nl/agenda/1041/kleine-prijs-van-friesland <p>Kleine Prijs van Friesland</p> Thu, 04 Apr 2019 22:00:00 +0000 Koningsdag met Chicago Mike (U.S.A.) http://www.cafescooters.com/nl/agenda/844/koningsdag-met-chicago-mike-usa <p>Koningsdag met Chicago Mike (U.S.A.)</p> Fri, 26 Apr 2019 22:00:00 +0000 SINNERS & SAINTS (USA) http://www.cafescooters.com/nl/agenda/1179/sinners-en-saints-usa <p><span style="background-color: transparent; box-sizing: border-box; color: #726b60; font-family: Lora, Georgia, serif; font-size: 17.93px; font-variant-numeric: normal; font-variant-east-asian: normal; font-weight: 700;">SINNERS &amp; SAINTS (USA)</span></p> Thu, 04 Jul 2019 22:00:00 +0000